Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Wpisz swój adres e-mail:

MILON

MILON

Niemiecka marka, lider innowacyjnych rozwiązań treningowych. Obecny na całym świecie, w Polsce doskonale rozwija się od kilku lat. Milon to sprawdzona koncepcja, na której zbudujesz rentowny biznes w ciągu kilku pierwszych miesięcy od uruchomienia, bo już 100 klientów może zagwarantować rentowność konceptu, a zwrot z inwestycji następuje nawet w 3 lata.

ZDROWY BIZNES

Milon jest idealnym rozwiązaniem dla niewielkich prozdrowotnych klubów lub jako strefa w istniejącym klubie. 12 nowoczesnych urządzeń treningowych, które zapamiętują indywidualne ustawienia każdego użytkownika, ustawionych w obwodzie na powierzchni około 60m2 pozwala na płynną obsługę 40 osób w ciągu godziny. Optymalne miesięczne obciążenie systemu to 300 - 500 klubowiczów. Przy samodzielnym klubie o powierzchni około 150 m2 koszty stałe można ograniczyć do 20 000 zł, a miesięczne przychody mogą wynosić nawet 3 razy tyle.

ŁATWY, EFEKTYWNY, BEZPIECZNY

Dzięki pełnej automatyzacji, małej powierzchni oraz jasnej koncepcji treningu, współczynnik kosztu pojedynczego treningu zostaje zminimalizowany. Trening na milonie jest łatwy, bezpieczny i efektywny, a zadowoleni klubowicze, którzy realizują swoje cele treningowe, gwarantują dalszy rozwój klubu.

MILON ACADEMY

Milon to nie tylko innowacyjna koncepcja treningowa i podstawa rentownego biznesu, ale przede wszystkim doświadczenie, wiedza, stałe badania i nieustanny rozwój. To gwarantuje realizację celów również naszym partnerom biznesowym. Oprócz wsparcia, jakie otrzymuje Inwestor w początkowej fazie uruchomienia biznesu prowadzimy cykliczne spotkania i warsztaty dedykowane naszym partnerom biznesowym.

ZAINTERESOWANY?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat możliwości prowadzenia biznesu z milonem,  skontaktuj się z nami.

6 x 35 = 100% SATYSFAKCJI

To, na czym najbardziej zależy Twoim klubowiczom, to przede wszystkim efekty. Sukces, który osiągają dzięki treningowi motywuje ich do dalszej aktywności i buduje lojalność w Twoim klubie. Koncepcja treningu milon została tak opracowana, aby przy minimalnym zaangażowaniu czasu osiągnąć max korzysc. Sześć treningów w miesiącu po 35 minut daje gwarancję osiągnięcia założonych celów.

ZADBAJ O KLIENTA, A ON ZADBA O CIEBIE

Milon pozwala również budować profesjonalną relację z klubowiczem. Trener – fizjoterapeuta daje klientowi dodatkowe poczucie bezpieczeństwa, a mając do dyspozycji nowoczesne narzędzie do zarządzania treningami - system milon CARE, na bieżąco monitoruje przebieg treningu i postępy. Może je omawiać z klientem w klubie lub zdalnie, bo klient po zalogowaniu się do swojego panelu może swobodnie komunikować się z trenerem online. Klient wie, że jest pod opieką profesjonalistów.

BLUE OCEAN

Trening na milonie jest efektywny, bardzo łatwy, a przede wszystkim bezpieczny. Nie wymaga znajomości urządzeń, ilości powtórzeń i stałej obecności trenera. Wsuwasz do czytnika kartę, na której są zapisane twoje indywidualne ustawienia, a każda z maszyn sama przygotowuje się do ćwiczeń – odpowiednia wysokość, kąty nachylenia, opór. Siadasz, ćwiczysz minutę, wskazówka na wyświetlaczu mówi ci, czy wykonujesz ćwiczenie we właściwym tempie, a po minucie przechodzisz do kolejnego ćwiczenia. Wyjątkiem jest rower i orbitrek, na których trenujesz po 4 minuty. W sumie 8 prostych ćwiczeń pozwala na efektywny podstawowy trening wszystkich głównych partii mięśni. Mimo że trening trwa tak krótko, naprawdę możesz się zmęczyć.

Milon pozwala zaprosić do swojego klubu również tę grupę osób, która wcześniej nigdy nie korzystała z oferty klubów fitness czy siłowni. W końcu coś, co pozwala spełnić oczekiwania seniorów, osób po urazach lub z innymi wskazaniami od specjalistycznych lekarzy. Małe studia zdrowia oparte o koncepcję milon, nastawione na trening prozdrowotny, fizjoterapię i rehabilitację mają ogromną szansę ekspansji w Polsce. To prawdziwa rewolucja, jeśli chodzi o Twoje możliwości rozwoju.

JAK ROZWIJAĆ BIZNES Z MILONEM?

Dowiedz się więcej na temat innowacyjnego systemu treningowego milon i możliwości rozwoju biznesu opartego o koncept milon na stronie www.milon.pl Milon może stać się podstawą biznesu lub uzupełniać istniejącą ofertę klubów, hoteli, centrów biurowych czy specjalistycznych klinik: