Zapisz się do newslettera i bądź na bieżąco

Wpisz swój adres e-mail:

IQNITER

Nowe możliwości dla klubowiczów

Jest kilka sposobów na to, aby przyciągnąć klienta do klubu. Nowe zajęcia fitness, profesjonalny instruktor, promocje. Ale to, dzięki czemu klient zostaje z tobą na dłużej, to coś więcej niż tylko dobre pierwsze wrażenie. Z badań branżowych wynika, że najwięcej osób rezygnuje, bo nie osiąga celów treningowych. IQniter, dzięki rejestrowaniu przebiegu wysiłku fizycznego pozwala lepiej planować i zarządzać treningiem. Nazwa iQniter pochodzi od angielskiego słowa iqnite - zapalać , rozpalać, motywować, rozpalać motywację.

iQniter – lepsze wyniki treningowe

Iqniter to oprogramowanie, które wraz z pasami i zegarkami Suunto pozwala monitorować tętno w trakcie wysiłku, a jak potwierdza Michał Jeliński, 5-krotny Mistrz Olimpijski, który poleca iQniter - odpowiednie tętno to lepsze wyniki treningowe. Te z kolei budują satysfakcję i motywują do dalszej pracy.

Gdzie się sprawdzi?

Iqniter jest świetnym rozwiązaniem wspierającym przygotowanie i prowadzenie tych treningów, podczas których ważna jest praca na odpowiednim poziomie tętna. Będzie więc profesjonalnym uzupełnieniem dla takich zajęć jak:

Korzyści

Czego potrzebujesz, by zainspirować innych?

Wypróbuj oprogramowanie Iqnitera wraz z niezbędnym sprzętem przez miesiąc bez żadnych zobowiązań. Skontaktuj się z nami.